Sabiha Hanım Öğrenci Yurtları

Altınbaş Üniversitesi'ne Yakın Öğrenci Yurtları

Sizi Arayalım

Yurtlarımız hakkında bilgi için formu doldurun, sizi arayalım.

Altınbaş Üniversitesi Yurt


 

Altınbaş Üniversitesi Yurt seçenekleri eğitimini İstanbul’da devam ettirmek isteyen öğrenciler için karşılarına çıkacak seçeneklerden biri olacaktır. Bu anlamda bu yazımızda konu hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Sabiha Hanım Öğrenci Yurtları olarak yola çıktığımız günden beri bizi seçen değerli öğrencilerimize en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Kaliteli hizmet, uygun fiyat ve memnuniyet odaklı çalışıyoruz. Yazımızın devamında da hem bu saydıklarımız hem de daha fazlası hakkında bilgilere yer vereceğiz. Öğrenmek için devamını okuyabilirsiniz.


 

 Altınbaş Üniversitesi Bakırköy Yurt


 

Altınbaş Üniversitesi Bakırköy Yurt seçeneklerini öğrenmek isteyen öğrencilerimiz olabilir. Sabiha Hanım Öğrenci Yurtlarını tercih eden ve Bakırköy’de eğitim aldığı kuruma yakın bir konumda ikamet etmek isteyen öğrencilerimiz için birden fazla seçeneğimiz mevcut. Hem kız hem erkek öğrencilerimizin tercih edebileceği yurtlarımızda sizleri elimizden gelen en iyi şekilde ağırlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

 Aradığınız konuma yakın iki adet yerleşkemiz ve buna bağlı her iki yerleşkede de birden fazla yurt seçeneğimiz mevcut. Yerleşkelerden ilki Bakırköy yerleşkesi. Altınbaş Üniversitesi Bakırköy yurt seçenekleri içerisinde Bakırköy yerleşkesine yakın tercih edebileceğiniz yurtlarımız arasında  Çapa Kız Şubesi, Haseki Erkek Şubesi, Fatih Vatan Erkek Şubesi, Fatih Kıztaşı Kız Şubesi, Beyoğlu Erkek Şubesi, Şişli Erkek Şubesi, Beşiktaş Erkek Şubesi, Üsküdar Kız Kampüsü, Maltepe Kız Şubesi, Maltepe Erkek Şubesi bulunuyor. Bir diğer yerleşke ise Gayrettepe Sosyal Bilimler yerleşkesi. Bu yerleşkeye yakın yurtlar arasında ise Şişli Erkek Şubesi, Beşiktaş Erkek Şubesi, Beyoğlu Erkek Şubesi, Üsküdar Kız Kampüsü, Fatih Kıztaşı Kız Şubesi, Fatih Vatan Erkek Şubesi, Çapa Kız Şubesi, Haseki Erkek Şubesi, Maltepe Kız Şubesi, Maltepe Erkek Şubesi bulunuyor.


 

Yurt seçerken birden fazla seçenekle karşılaşacağınız öngörülebilir. Bu seçenekler arasında değerlendirmek için birçok noktayı gözden geçirmeniz de muhtemel. Akla gelen ilk noktalardan biri yurdun konumu olacaktır şüphesiz. Konum itibariyle yurt seçerken eğitim aldığınız kuruma en yakınını tercih etmek istemeniz çok doğal. Bu açıdan Sabiha Hanım Öğrenci Yurtları olarak yurtlarımızın merkezi konumlarda olmasına dikkat ettik. Böylece öğrencilerimizin ulaşım konusunda yaşayabilecekleri olası sorunları en aza indirmeyi amaçladık. Değerli öğrencilerimizin hem yurt içinde hem de etrafında konforlu bir dönem geçirebilmesi bizim için önemli.


 

 İstanbul Altınbaş Üniversitesi Yurt Ücretleri


 

İstanbul Altınbaş Üniversitesi Yurt Ücretleri konusunda aklında soru olan ailelerimiz ve öğrencilerimiz olabilir. Hem ailelerin hem öğrencilerin aklında gelen bir diğer soru yurt ücretleri. Sabiha Hanım Öğrenci Yurtları olarak daha önce de bahsettiğimiz gibi en iyi hizmeti en uygun fiyata vermeyi amaçlıyoruz. Bu konuda seçtiğiniz yurt hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçtiğiniz süreçte bu konu hakkında merak ettiklerinizi cevaplamaktan da büyük mutluluk duyarız. Fiyatlarımızın içinde:
 

-Günün her saati kayıt alan kameralarımız ve güvenlik personellerimizin sağladığı rahatlık

-Her an kesintisiz sıcak ve soğuk su ile birlikte yine kesintisiz internet

-1,2,3,4,5,6 kişilik isteğe bağlı seçilebilecek odalar ve yine seçilen odaya göre değişen çeşitli imkanlar,

-Aile sıcaklığında yaklaşan personellerimizden oluşan ekibimiz,

-Ders çalışmak için, zaman geçirmek için, sosyalleşmek için vb. kullanılabilecek ortak alanlarımız,

-Her bir öğrencimiz için odalarında bulunan kıyafet dolabı ve çalışma masası,

-Düzenli olarak yapılan temizlik

Tüm bunlara ek olarak öğrencilerimizin sosyalleşmelerini ve kendilerini her anlamda geliştirebilmeleri için sağladığımız çeşitli etkinlik ve olanaklar yer almaktadır. Bunlar spor, kültür ve sanat, gezi gibi çeşitli temalardan oluşmaktadır. Tüm bunlarla öğrencilerimizin her anlamda yanında olma amacımızı gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Eğitimin tek bir kaynaktan gelmediğini hayatın her alanında olabileceği bilincini taşıyoruz.

İstanbul’a okumaya gelen öğrencilerimiz elbette yurt fiyatlarına dikkat edeceklerdir. Fiyatlarla birlikte yurt imkanlarını, bu imkanların verecekleri ücrete değip değmeyeceğini hesaplamak isteyeceklerdir. Aileler de en az öğrenciler kadar bu konuda merak sahibi olacak ve bilgilenmek isteyeceklerdir. Evlatlarını eğitimleri için göndermek isteyen aileler için bu konu oldukça önemlidir. Güvenli, iyi hizmet veren, rahatlık sağlayabilecek bir yeri seçmek için çabalayacaklardır.  Bunların yanında da en makul ücreti ödemek isteyebilirler. Bunun için birçok araştırma yapmaları da gerekebilir. Bu değerlendirmelerin yapılması için en önemlisi seçilen yurtla birebir iletişime geçerek ilk elden bilgi edinmektir. Bu şekilde hem en güncel bilgiye ulaşılabilir hem de çeşitli imkanlar ve görüşülen yurtla ilgili akılda daha net bir fikir şekillenebilir.

 

Altınbaş Üniversitesi Yurt Adresi

 

Altınbaş üniversitesi yurt adresi, İstanbul Altınbaş Üniversitesi yurt ücretlerinden sonra akla gelebilecek bir konudur. Yurtlarımız merkezi olmasıyla öğrencilerimize kolaylık sağlayacak niteliktedir. İstanbul gibi büyük bir şehirde merkezi konuma oldukça önemlidir. Yakın yerlerde veya bilindik konumlarda bulunmak öğrenciler için muhtemelen en doğru seçenek olacaktır. Öğrencilerimiz böylece hem okullarına rahat rahat gidebilir hem de sosyal hayatlarını kolaylıkla sürdürebilirler. Altınbaş yurt adresi arayanlar için Sabiha Hanım Öğrenci Yurtlarının birden fazla yerleşkede yine birden fazla yurt seçeneği bulunuyor. Dolayısıyla seçtiğiniz yurda göre ister web sitemizden elde edeceğiniz bilgilerle ister bizimle iletişime geçerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

 Eğer web sitemiz üzerinde iletişime geçmek isterseniz ister sayfamızda bulunan iletişim kısmından seçeceğiniz yöntemle ulaşabilirsiniz isterseniz seçtiğiniz yurdun sayfasına bakarak adres bilgisini elde edebilirsiniz. Böylece hem eğitim aldığınız kuruma olan yakınlığı hem merkezi oluşu hem de etrafında bulunan diğer yapıların nereler olduğunu öğrenebilirsiniz. Altınbaş Üniversitesi Yurt Adresi araması yapan öğrencilerimiz ve velilerimize bu konuda bilgi vermekten mutluluk duyarız.