Sabiha Hanım Öğrenci Yurtları

Yeni Yüzyıl Üniversitesi'ne Yakın Öğrenci Yurtları

Dr. Azmi Ofluoğlu Yerleşkesi

Dr. Azmi Ofluoğlu Yerleşkesi'ne Yakın Öğrenci Yurtları:

Fen-Edebiyat Fakültesi
 • Antropoloji
 • İngiliz Dili ve Edebiyatı
 • Moleküler Biyoloji ve Genetik
 • Mütercim-Tercümanlık(İngilizce)
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
 • Uluslararası İlişkiler
 • Uluslararası Ticaret (Fakülte)
İletişim Fakültesi
 • Görsel İletişim Tasarımı
 • Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (Fakülte)
 • Radyo, Televizyon ve Sinema
Mühendislik-Mimarlık Fakültesi
 • Biyomedikal Mühendisliği
 • Elektrik-Elektronik Mühendisliği
 • Mimarlık
Sağlık Bilimleri Fakültesi
 • Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte)
 • Hemşirelik (Fakülte)
 • Sağlık Yönetimi (Fakülte)

Sizi Arayalım

Yurtlarımız hakkında bilgi için formu doldurun, sizi arayalım.

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Yurt

Eğer merak ettiğin konu Yeni Yüzyıl Üniversitesi Yurt seçenekleri ise yazımız tam da sana göre. Bu yazımızda Yeni Yüzyıl Üniversitesi Yurt seçenekleri ile birlikte daha birçok konuda bilgi bulacaksın. 

Birçok öğrencinin tercih döneminde ilk sıralarda tercih ettiği bir üniversite. Özellikle İstanbul'da okuma hayali olan üniversite öğrencisi adaylarının istedikleri bölümler üzerinden tercih ettiği Yeni Yüzyıl Üniversitesi Yurt bakımından da oldukça iyi konumdadır. Yeni Yüzyıl Üniversitesi Yurt açısından değerlendireceğiniz Yakın Yurtlar'daki yurt seçenekleri ile birlikte konfor ve güven dolu bir yurt hayatının seni beklediğini bilmelisin. Yeni Yüzyıl Üniversitesi Yurt demişken Yeni Yüzyıl Üniversitesi Yurt Fiyatları da ilgini çekecektir. Yazımızda buna da değineceğiz. 

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Yurt Ücretleri

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Yurt Ücretleri hakkında bilgi mi edinmek istiyorsun. Yakın Yurtlar'daki yurtlar ile olarak sana bu konuda her zaman yardımcı olmak isteriz. Yeni Yüzyıl Üniversitesi Yurt ücretleri bütçene uymayabilir. Bunun için biz kurulduğumuz zamandan beri öğrencilerimizin yanında olduk. Yeni Yüzyıl Üniversitesi Yurt Ücretleri bütçeni aşman durumunda bize ulaşman halinde sana uygun gördüğümüz tekliflerimizi sunalım. Eminiz ki bu sürecinde bizden büyük destek göreceksin. 

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Yurt Ücretleri sadece konaklama anlamında bilgi verebilir. Biz yurt olarak hem daha fazlasını vaat ediyoruz hem de uygun fiyata kaliteli hizmet sunuyoruz. Yeni Yüzyıl Üniversitesi Yurt Ücretleri Hakkında Yakın Yurtlar'daki öğrenci yurtları içerisinde sana ne tekliflerimiz olabilir öğrenmek için hemen bizimle iletişime geç.

Ekibimiz bu ve bunun gibi sorularında sana çok yardımcı olacaktır. Biz kurum olarak aile sıcaklığında bir yaklaşımı benimsedik. Soğuk duvarlar örmek yerine seni ne kadar iyi hissettirebileceğimizi düşündük. Yeni Yüzyıl Üniversitesi yurt arayışın kendine geçici de olsa bir alan istediğin için. Biz de bu alanı nasıl ailenle birlikteymişsin gibi sıcak ve güvenli hale getirebiliriz diye her gün çalışıyoruz. Seni yalnız hissettirmemek ve burayı da gerçekten evin gibi hissedebilmen, o güveni duyman için uğraşıyoruz. 

Bunu yaparken işlerimizi aksattığımızı düşünme. Çok profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Her ikisini de gözün kapalı bulabileceğini bil. Ailenin de bu konuda güveni tam olabilir. Biz yurdumuzda her konuda her zaman sana yardımcı olmak için buradayız. Güvenlikli, konforlu, sıcak bir alanın hakkın olduğunu biliyoruz. Bizimle birlikte bunların hiçbirinin eksikliğini hissetmeyeceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. 

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Yurt Fiyatları

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Yurt Fiyatları birçok etkene göre değişiklik gösterebilir. Örneğin sadece oda imkanı sağlayan bir yurt ile hem oda hem kahvaltı sağlayan bir yurdun sana teklif edeceği ücret aynı olmayacaktır. Yeni Yüzyıl Üniversitesi Yurt Fiyatları bu gibi etkenlerle küçük veya büyük oynamalarla karşına çıkabilir. Yeni Yüzyıl Üniversitesi Yurt seçeneklerimizde bizim fiyatlarımız nelere göre değişiyor biraz da onu anlatalım. 

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Yurt Olanakları için sana neler sunabiliriz detaylıca anlatmadan önce bize nasıl ulaşırsın kısaca özet geçelim. Yeni Yüzyıl Yurt Olanakları ve Yeni Yüzyıl Yurt Fiyatları seçeneklerini öğrenmek için bizimle iletişime geçmelisin. Bunu iletişim bölümünde bulabileceğin birçok kanaldan gerçekleştirebilirsin. Herhangi birini seçip bizden cevap beklemek yapcağın tek şey olacak.

Fiyatlarla ilgili bilgi almak için izi telefonla arayabilir, yerimizde ziyaret edebilirsin. Bunun için görüştüğün ekip arkadaşımıza Yeni Yüzyıl Üniversitesi Yurt Fiyatları hakkında bilgi almak istediğini söyleyebilirsin. Eğer mail veya sitemizde bulunan form üzerinden iletişim sağlıyorsan yine konu başlığı olarak veya içerik içine Yeni Yüzyıl Üniversitesi Yurt Fiyatları hakkında bilgi edinmek istediğine dair kısa bir özet girebilirsin. 

Bizimle iletişime geçmek için sadece bu konularda değil aklındaki türlü sorularla da konuşma başlatabilirsin. Sıkça Sorulan Sorular veya yurt başlıklarımız altındaki yazılar yeterince içine sinmediyse cevap vermeye hazırız. Eğer daha spesifik bir sorun varsa veya daha ayrıntılı cevap istiyorsa belirtmen yeterli. Biz her an sana soruların konusunda yardımcı olacağız. Sadece sen değil ailenin de yanındayız ve hem senin hem ailenin sorularını bekliyor olacağız. 

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Yurt

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Yurt bakımından bol seçenekli bir üniversite. O seçeneklerden bazılarını da biz karşılıyoruz. Sana önerebileceğimiz birçok yurdumuz var. İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Yurt seçeneklerinde bir adet yerleşkemizle bu listeye giriyoruz. Yerleşkemiz Dr. Azmi Ofluoğlu Yerleşkesi. Bu yerleşkede bulunan yurt seçeneklerimizden biri İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Yurt arayışını karşılayabilir. 

Peki hangileri aradığın yurtlardan olabilir? Çapa Kız Şubesi, Fatih Vatan Erkek Şubesi, Haseki Erkek Şubesi, Fatih Kıztaşı Kız Şubesi, Beyoğlu Erkek Şubesi, Şişli Erkek Şubesi, Beşiktaş Erkek Şubesi, Üsküdar Kız Kampüsü, Maltepe Kız Şubesi, Maltepe Erkek Şubesi İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Yurt seçeneklerinden biri olabilir. 

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Yurt araştırmalarında konum olarak sana en rahat yurtlarımız olarak bunları listeleyebiliyoruz. Konum açısından üniversitene yakınlığın senin için önemli olduğunu tahmin ediyoruz. Yolda geçirdiğin saatleri kısaltmak hem yorgunluğunu azaltmak için hem de kendine daha çok vakit ayırabilmen için önemli. Kısa bir yol yurduna gelip duşunu alıp rahatlaman ve sakin kafayla çalışman için büyük şans. Özellikle de İstanbul gibi büyük bir şehirde bu şans çok daha büyük.

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Yurt aramanda bizi seçmen bu yüzden de senin için çok yararlı olacak. Konumlarımızı hep merkezi bölgelerde tuttuk. Böylece istediğin zaman güvenle bulunduğun yeri gezebil istedik. Alışveriş yapmak istediğinde rahatça gidebil, küçük bir tur atmak istediğinde birden fazla seçeneğin olsun diye düşündük. Fikirlerinin oluşması için bu tarz ufak etkenlerin önemli olduğunun farkındayız. Bunu için de olabildiğince detaya girmeye çalıştık.

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Yurt Olanakları

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Yurt arayışında biraz daha detaylı şekilde, örneğin Yeni Yüzyıl Üniversitesi Yurt Olanakları hakkında arama yapman faydalı olacaktır. Arama döneminde eminiz ki Yeni Yüzyıl Üniversitesi Yurt Olanakları fikirlerinin oluşmasında büyük etken olacaktır. Biz sana neler teklif ediyoruz onları anlatalım. Eğer Yeni Yüzyıl Üniversitesi Yurt Olanakları arayışında Yakın Yurtlar'daki öğrenci yurtlarını tercih edersen karşına çıkacak imkanlarımız web sitemizde şu şekilde sıralanacak:

 • Yurtlar, konum itibariyle oldukça merkezi konumlardadır.
 • Yurtlarda 24 saat profesyonel güvenlik personeli mevcuttur.
 • Ayrıca yurtların içi ve çevresi 7/24 güvenlik kamerasıyla izlenmektedir.
 • Ortak kullanım alanları haftanın her günü, odalar ise haftada 1 veya 2 kez temizlenmektedir.
 • Tüm şubelerde sınırsız sıcak ve soğuk su hizmeti, kesintisiz internet hizmeti bulunmaktadır.
 • Etüt salonları, dinlenme odaları, televizyon odaları, spor salonları gibi imkanlar da yine öğrencilerin hizmetine sunulmuştur.
 • Odalarda her öğrenci için kıyafet dolabı ve çalışma masası mevcuttur. Oda imkanlarına göre odalarda buzdolabı, televizyon, klima gibi özellikler de bulunuyor.
 • Öğrencilerin topluma faydalı birey olma çabasına destek olmak için çalışır, yine onların kişisel gelişimi için her türlü imkanı sağlamaya çalışır.

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Yurt ve Yeni Yüzyıl Üniversitesi Yurt Olanakları hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Birçok konuda genel de olsa verdiğimiz bilgilerle aklında bir çerçeve çizebilelim istedik. Umarız bu yazı senin için faydalı olmuştur ve Yeni Yüzyıl Üniversitesi Yurt seçimini bizden yana kullanırsın. Seninle birlikte geçireceğimiz zamanlar için şimdiden sabırsızlanıyoruz. Şimdilik görüşmek üzere.