Sabiha Hanım Öğrenci Yurtları

Doğuş Üniversitesi'ne Yakın Öğrenci Yurtları

Acıbadem Yerleşkesi

Acıbadem Yerleşkesi'ne Yakın Öğrenci Yurtları:

Fen-Edebiyat Fakültesi
 • Fizik(İngilizce)
 • İletişim Bilimleri(İngilizce)
 • İngiliz Dili ve Edebiyatı
 • Matematik(İngilizce)
 • Psikoloji(İngilizce)
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
 • Ekonomi ve Finans
 • Ekonomi ve Finans(İngilizce)
 • İşletme
 • İşletme(İngilizce)
 • Uluslararası İlişkiler(İngilizce)
 • Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (Fakülte)(İngilizce)
Mühendislik Fakültesi
 • Bilgisayar Mühendisliği(İngilizce)
 • Bilişim Sistemleri Mühendisliği(İngilizce)
 • Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği
 • Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği(İngilizce)
 • Endüstri Mühendisliği
 • Endüstri Mühendisliği(İngilizce)
 • Kontrol Mühendisliği(İngilizce)
 • Makine Mühendisliği
 • Makine Mühendisliği(İngilizce)

Sizi Arayalım

Yurtlarımız hakkında bilgi için formu doldurun, sizi arayalım.

Doğuş Üniversitesi Yurt

Doğuş Üniversitesi Yurt arattığınız konuysa Yakın Yurtlar içerisindeki yurtlar tam da aramanız için doğru cevap. Birçok öğrenci Doğuş Üniversitesi Yurt bilgileri hakkında merak içerisinde. Nerededir, imkanları nelerdir gibi akıllarında birçok soru olması muhtemel. Üniversiteye başlayacak birçok öğrencimiz de bu yüzden Doğuş Üniversitesi Yurt olanakları için internette arama yapıyor. Biz de sana bu konuda bu yazımızda elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız. 

Doğuş Üniversitesi Yurt konumları, yaptığımız etkinlikler, kurumumuz hakkında bilgiler gibi birçok şey bulacaksın yazımızda. Daha fazlası için bu yazıyı okumaya devam et. 

Doğuş Üniversitesi Yurt Ücretleri

Doğuş Üniversitesi Yurt bilgilerine ulaşmak isteyen öğrenciler bazen de Doğuş Üniversitesi Yurt Fiyatlarını da öğrenmek istiyor. Bütçe olarak aklındakiyle gerçekte olan birbirini tutmayabilir. Ancak Yakın Yurtlar içerisindeki yurtlar Doğuş Üniversitesi Yurt Ücretleri konusunda sana her zaman en uygun fiyatı verebilmek için çaba gösteriyor. Kurumumuz kurulurken amaçladığı uygun fiyata kaliteli hizmet anlayışını bugüne kadar sürdürdü ve sürdürmeye de devam ediyor.

Eğer Doğuş Üniversitesi Yurt Ücretleri hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve bizimle birlikte bir plan yaparak sana verebileceğimiz teklifi öğrenmek istersen istediğin zaman bize ulaşabilirsin. Sana bu konuda yardımcı olmaktan mutluluk duyuyor olacağız. 

Doğuş Üniversitesi Yurt tercihlerinde Doğuş Üniversitesi Yurt Ücretleri çok etkili olacaktır. Mutlaka isteklerin ve seçimlerin de olacaktır. Böyle durumlarda fiyatlar farklılık gösterebilir. Ancak yine de seçeneklerin arasından en uygun fiyata en kaliteli hizmeti sana vereceğimizi bil. 

Bunun dışında Doğuş Üniversitesi Yurt Ücretleri ile alakalı neler değişiklik yaratabilir? Seçtiğin oda, odan içerisinde sana sunduğumuz tercihler, ek isteklerin. Bunların hepsi değişiklik unsurları. Bu sebeple de çoğu yurtta Doğuş Üniversitesi Yurt Ücretleri Hakkında bilgi bulamayabilirsin. Olanlarda ise sabit olmasının sebebinin sana belirli imkanlardan daha fazlasını vermiyor oluşudur. Yakın Yurtlar içerisindeki yurtlar ile bu tür sıkınyıları neredeyse yaşamazsın. 

Doğuş Üniversitesi Yurt İmkanları 

Doğuş Üniversitesi Yurt ile birlikte Doğuş Üniversitesi Yurt İmkanları da aranan bir diğer konumuz. Bu konuda sana Yakın Yurtlar'daki öğrenci yurtları ile neler sunabiliriz anlatalım. Doğuş Üniversitesi Yurt İmkanları her yurt için farklılık gösterebilir. Web sitemize girdiğinde karşılaşacağın listemiz şu şekilde: 

 • Yurtlar, konum itibariyle oldukça merkezi konumlardadır.
 • Yurtlarda 24 saat profesyonel güvenlik personeli mevcuttur.
 • Ayrıca yurtların içi ve çevresi 7/24 güvenlik kamerasıyla izlenmektedir.
 • Ortak kullanım alanları haftanın her günü, odalar ise haftada 1 veya 2 kez temizlenmektedir.
 • Tüm şubelerde sınırsız sıcak ve soğuk su hizmeti, kesintisiz internet hizmeti bulunmaktadır.
 • Etüt salonları, dinlenme odaları, televizyon odaları, spor salonları gibi imkanlar da yine öğrencilerin hizmetine sunulmuştur.
 • Odalarda her öğrenci için kıyafet dolabı ve çalışma masası mevcuttur. Oda imkanlarına göre odalarda buzdolabı, televizyon, klima gibi özellikler de bulunuyor.
 • Öğrencilerin topluma faydalı birey olma çabasına destek olmak için çalışır, yine onların kişisel gelişimi için her türlü imkanı sağlamaya çalışır.

Doğuş Üniversitesi Yurt İmkanları içerisinde tüm bu imkanlardan yararlanabileceğin kurum Yakın Yurtlar içerisindeki yurtlar olacak. Özellikle kafanın dinlenmesi, stres atman adına katılacağınız çeşitli etkinlikler de mevcut. Bu anlamda yurtlar arası spor müsabakaları, kültür sanat etkinlikleri, şehir içi veya şehir dışı gezileri, müzikal etkinlikler, tiyatrolar, sinemalar, yabancı dil kursları ve yine anlaşmalı yerler ile %50 indirimli ehliyet kursları gibi imkanlardan yararlanabilirsin. Yani bir üniversite öğrencisinin üniversite eğitim süreci kapsamında isteyeceği tüm sosyal etkinlikleri sana ücretsiz sunuyoruz.

 Yakın Yurtlar seçenekleri yurtlarda aynı zamanda akademik başarını da devam ettirebilirsin. Son derece sessiz ve bir o kadar da rahat çalışma salonlarında istediğin ders ve sınava en rahat biçimde çalışabilir, eğitimini kaliteli şekilde sürdürebilirsin. Bu ve bunun gibi daha fazlası kurumumuzu seçmen için sana sunabileceğimiz imkanlardan.

Doğuş Üniversitesi Yurt İmkanları sana birçok katkı sağlayacak şekilde yurtlarımızda mevcut. Bu imknaları değerlendirerek kendini bir adım daha ileriye taşıma senin elinde. Biz de bu süreçte sana olabildiğince çok fırsat yaratarak her an destek olacağız.

Doğuş Üniversitesi Civarı Öğrenci Yurtları

Doğuş Üniversitesi Öğrenci Yurtları İmkanlarını kurumumuzun Doğuş Üniversitesi Civarı Öğrenci Yurtları arasındaki tüm yurtlarında bulabilirsin. Bunun için hangi yerleşkeyi ve o yerleşkedeki hangi yurdumuzu seçeceğine karar vermelisin. 

Doğuş Üniversitesi Öğrenci Yurtları için Acıbadem Yerleşkesi’ne yakın yurtlarımız bulunuyor. Bunlar: Üsküdar Kız Kampüsü, Beşiktaş Erkek Şubesi, Beyoğlu Erkek Şubesi, Fatih Kıztaşı Kız Şubesi, Haseki Erkek Şubesi, Şişli Erkek Şubesi, Fatih Vatan Erkek Şubesi, Çapa Kız Şubesi, Maltepe Kız Şubesi, Maltepe Erkek Şubesi olarak sıralanabilir. 

Seçimini bu yerleşkede kullanmak istemeyebilirsin. Doğuş Üniversitesi Civarı Öğrenci Yurtları için düşünebileceğin bir diğer yerleşke Çengelköy Yerleşkesi bu yerleşkede bulabileceğin yurtlar ise şöyle sıralanabilir: Üsküdar Kız Kampüsü, Beşiktaş Erkek Şubesi, Şişli Erkek Şubesi, Beyoğlu Erkek Şubesi, Fatih Kıztaşı Kız Şubesi, Haseki Erkek Şubesi, Fatih Vatan Erkek Şubesi, Çapa Kız Şubesi, Maltepe Kız Şubesi, Maltepe Erkek Şubesi. 

Burada gördüğün yurtların hepsi Doğuş Üniversitesi Civarı Öğrenci Yurtları arayışında gönül rahatlığıyla seçebileceğin yurtlarımız. Eğer daha fazla araştırma yapmak istersen her yurdumuza tek tek bakabilir, açıklamalarını okuyabilir ve web sitemizde yer verdiğimiz diğer bilgilerden de yararlanabilirsin. Bu şekilde Doğuş Üniversitesi Civarı Öğrenci Yurtları arasında neden Yakın Yurtlar öğrenci yurtları tercihlerinden seçmen gerektiği hakkında fikir sahibi olabilirsin. 

Son olarak Doğuş Üniversitesi Civarı Öğrenci Yurtları hakkında web sitemizde gezinmen de aklında daha net bir çerçeve çizecektir diye düşünüyoruz. Ailenin ve senin ortak karar verme sürecinde de birlikte değerlendirebileceğinizi tahmin ediyoruz. Bu süreçte yalnızca sana değil ailene de destek olduğumuzun farkındayız. Hem sana hem ailene aynı özveriyi gösteriyoruz. 

Doğuş Üniversitesi Yurt Fiyatları

Doğuş Üniversitesi Yurt Fiyatları hakkında bulabileceğiniz bilgiler kısıtlı olabilir. Böylesine kapsamlı ve uygun fiyatlı kaliteli hizmeti de sana sunan Yakın Yurtlar içerisindeki yurtlar, Doğuş Üniversitesi Yurt Fiyatları hakkında değerlendirildiğinde öne geçmekte.

Doğuş Üniversitesi Yurt Fiyatları yurt tercihlerinde ilk dikkat edilen kriterlerden biri olduğu için bizim de dikkat ettiğimiz bir konu. Bu anlamda özellikle de Doğuş Üniversitesi Yurt Fiyatları arasında sana en uygun fiyatları sunan Yakın Yurtlar içindeki yurtların tercih edilmesi son derece önemli.

Doğuş Üniversitesi Yurt Fiyatları hakkında Yakın Yurtlar içerisindeki yurtların tekliflerini duymak için bize nasıl başvurabilirsin. İletişim kanalı olarak birden fazla yolu sunuyoruz. İster telefonla ister maille ister form doldurarak ulaşabilirsin. Eğer tercih edersen bizi yerimizde ziyaret edip hem Doğuş Üniversitesi Yurt seçeneğin hakkında hem de Doğuş Üniversitesi Yurt Fiyatları hakkında en güncel bilgiyi edinebilirsin. 

Son olarak Doğuş Üniversitesi Yurt aramanla başlayan ve Doğuş Üniversitesi Yurt Fiyatları, Doğuş Üniversitesi Yurt İmkanları gibi birçok konuyu ele aldığımız yazımız umarız sana yardımcı olmuştur. Daha birçok bilgiye web sitemizde kısa bir süre gezinerek ulaşabilirsin. Örneğin sadece Doğuş Üniversitesi Yurt bilgileri değil merak ettiğin birçok üniversiteye yakın yurdun da bilgilerini öğrenebilirsin.