Sabiha Hanım Öğrenci Yurtları

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa'ne Yakın Öğrenci Yurtları

Avcılar Kampüsü'ne Yakın Öğrenci Yurtları:

İletişim Fakültesi
 • Halkla İlişkiler ve Tanıtım(Uzaktan Eğitim)
 • Radyo, Televizyon ve Sinema
 • Radyo, Televizyon ve Sinema(Uzaktan Eğitim)
İşletme Fakültesi
 • İşletme(İngilizce)
 • İşletme(İşletme Fakültesi)
Mühendislik Fakültesi
 • Bilgisayar Mühendisliği
 • Çevre Mühendisliği
 • Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği (Fakülte)
 • Elektrik-Elektronik Mühendisliği
 • Endüstri Mühendisliği
 • İnşaat Mühendisliği
 • Jeofizik Mühendisliği
 • Jeoloji Mühendisliği
 • Kimya
 • Kimya Mühendisliği
 • Maden Mühendisliği
 • Makine Mühendisliği
 • Metalurji ve Malzeme Mühendisliği
Veteriner Fakültesi
 • Veterinerlik

Bakırköy Yerleşkesi

Bakırköy Yerleşkesi'ne Yakın Öğrenci Yurtları:

Sağlık Bilimleri Fakültesi
 • Ebelik (Fakülte)
 • Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte)
 • Odyoloji
 • Sağlık Yönetimi (Fakülte)
 • Sosyal Hizmet (Fakülte)

Cerrahpaşa Kampüsü

Cerrahpaşa Kampüsü'ne Yakın Öğrenci Yurtları:

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
 • Tıp(Cerrahpaşa)
 • Tıp(Cerrahpaşa)(İngilizce)

Sizi Arayalım

Yurtlarımız hakkında bilgi için formu doldurun, sizi arayalım.

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Yurt 

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Yurt seçenekleri öğrencilerimizin araştırdığı konulardan biri. Bu konuda yaptığınız araştırmalarınızda da ilk sıralarda bizimle karşılaşmanız muhtemel. Peki İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Yurt denilince karşınıza çıkan Yakın Yurtlar öğrenci yurtları platformu olarak biz kimiz?

Yakın Yurtlar üniversite öğrencilerinin yakınlarındaki yurtları bulabilmeleri için kurulmuş platformdur. Kurulduğu zamandan bugüne, değer katan Yakın Yurtlar içerisindeki yurtlar, Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olup, siyasi ve dini herhangi bir kuruluşla ilişkisi yoktur. Kurumumuzda temizlik, hijyen, düzen, rahatlık, konfor, memnuniyet ve iletişimdir esastır.

Kurumumuzu kısaca özetledikten sonra İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Yurt konusunda arama yapan öğrencilerimizin diğer sorularını da cevaplayalım istiyoruz. 

Cerrahpaşa Yurt

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Yurt veya Cerrahpaşa Yurt seçenekleri hakkında bilgi almak isteyebilirsin. Cerrahpaşa Yurt araması için Yakın Yurtlar içersindeki yurtları incelemen senin için çok faydalı olacak. Birçok öğrenci Cerrahpaşa Yurt araması yaparak eğitim hayatlarında rahatça konaklayabileceği, kaliteli hizmet alabileceği güvenli bir yer arıyor. Biz de sana bu konuda yardımcı olabilmek için buradayız. 

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Yurt imkanlarını aradığın süreç içerisinde yurt imkanlarını, fiyatlarını ve daha birçok konuyu merak etmiş olabilirsin. Biz de Cerrahpaşa Yurt konusunda merak ettiklerinden yola çıkarak bir yazı hazırladık. Bu yazı içerisinde elimizden geldiği kadar detay vermeye çalışacağız. Aradığın birçok sorunun cevabını burada bulman muhtemel. Bunun için yazının tamamını okuman faydalı olacaktır. 

Cerrahpaşa Yurt açısından senin için birçok seçenek sunabileceğimiz bir arama. Bu seçeneklerin getirdiği imkanlar ve sana bunların dışında sağlayacağımız fırsatların da olduğunu bil. Birçok öğrenci bu yüzden İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Yurt araması yaptığında önce bizim kurumumuzu inceleyerek başlıyor. Web sitemizde bulabileceğin birçok içerik ve detayla sen de aradığın bilgileri bulabileceksin.

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Büyükçekmece Yerleşkesi Yurt

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Büyükçekmece Yerleşkesi Yurt en çok aratılan konulardan. Başta İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Yurt olmakla birlikte öğrencilerimiz bu yerleşkedeki imkanları ve seçenekleri merak ediyorlar. 

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Büyükçekmece Yerleşkesi Yurt ile ilgili fiyat, imkanlar ve seçenekler çok soruluyor. Öğrencilerimiz özellikle konum ararken yurtlarını eğitim aldıkları yerlere yakın seçiyorlar. Bu yüzden İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Yurt olarak aratmak yerine İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Büyükçekmece Yerleşkesi Yurt olarak aratmak daha sağlıklı sonuçlar çıkarıyor.

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Büyükçekmece Yerleşkesi Yurt arayışında olanlar aradıkları kriterlere sahip yurtlarımızdan birinde konaklayabilir. Bu aramayı yapmanın nedeninin merkezi konum arayışında olmandan kaynaklı olması muhtemel. Bu konuda şanslısın çünkü yurtlarımız hep merkezi bölgelerden seçtik. Birçok üniversiteye birden fazla yurt seçeneği sunma imkanımız oluştu. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Büyükçekmece Yerleşkesi Yurt arayışında da bu yüzden sana sunabileceğimiz birden fazla tercihin olacak.

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Yurt bakımından bu kadar seçenekli bir bölge olmakla birlikte Yakın Yurtlar içersindeki yurtlar tarafından hizmet alabileceğini bil. Üstelik bu hizmet sadece konaklaman için değil her anlamda seni geliştirmeye yönelik bir hizmet olacak.

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Yurt İmkanları

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Yurt İmkanlarından bahsederek seni geliştirmeye yönelikten ne kastettiğimizi de anlatalım. Ancak önce İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Yurt İmkanlarını her yurdumuzda olan imkanlarla tanıtmaya başlayalım. Yurdumuzda olan imkanları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Yurtlar, konum itibariyle oldukça merkezi konumlardadır.
 • Yurtlarda 24 saat profesyonel güvenlik personeli mevcuttur.
 • Ayrıca yurtların içi ve çevresi 7/24 güvenlik kamerasıyla izlenmektedir.
 • Ortak kullanım alanları haftanın her günü, odalar ise haftada 1 veya 2 kez temizlenmektedir.
 • Tüm şubelerde sınırsız sıcak ve soğuk su hizmeti, kesintisiz internet hizmeti bulunmaktadır.
 • Etüt salonları, dinlenme odaları, televizyon odaları, spor salonları gibi imkanlar da yine öğrencilerin hizmetine sunulmuştur.
 • Odalarda her öğrenci için kıyafet dolabı ve çalışma masası mevcuttur. Oda imkanlarına göre odalarda buzdolabı, televizyon, klima gibi özellikler de bulunuyor.
 • Öğrencilerin topluma faydalı birey olma çabasına destek olmak için çalışır, yine onların kişisel gelişimi için her türlü imkanı sağlamaya çalışır.

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Yurt İmkanları sadece bunlarla sınırlı değil. Daha fazlasını da talep edebilirsin. Bunun için bizimle iletişime geçip İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Yurt İmkanları hakkında bilgi almak istediğini söyleyebilirsin.

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Yurt Ücretler

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Yurt İmkanları ile İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Yurt Ücretler iki ayrı merak konusu. Yazımızın bu kısmında sana İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Yurt Ücretler arayışın hakkında bilgi vermeyi amaçlıyoruz. 

Öncelikle kurumumuz her zaman en uygun fiyata en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamıştır. Dolayısıyla İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Yurt Ücretler ve buna bağlı hizmetler ile ilgili olarak sana diğer yurtlar arasındaki en uygun fiyatı iletmeyi amaçlıyoruz. Bu fiyatların yalnızca kurumumuzda değil diğer birçok yurtta değişiklik gösterebileceğini de bilmelisin. Bunun nedeni Birçok yurdun kendi imkanlarını belirlemesi ve sana buna göre fiyat sunmasıdır. Bu yüzden eğer İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Yurt Ücretler aratmanda farklı fiyatlarla karşılaşırsan şaşırma. 

Son olarak İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Yurt Ücretler senin için önemli bir konuysa bizimle iletişime geçmekten çekinme. Bizi telefonla arayabilir, yerimizde ziyaret edebilir veya diğer iletişim seçeneklerimizi inceleyebilirsin.

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Yurt fiyatları hakkında sana elimizden geldiğince çok bilgi vereceğimizden emin olabilirsin. Alanında profesyonel personelimizle aklındaki soruları cevaplamaktan mutluluk duyacağız.

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Yurt İmkanları

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Yurt İmkanları hakkında her yurdumuzda sunduğumuz imkanları saydık. Bir de sunduğumuz kültürel, sanatsal, sportif faaliyetlerden bahsedelim. Belirli dönemlerde karşıladığımız sinema, konser biletleri senin kültürel anlamda gelişmen için sana sağladığımız fırsatlardan biri. Yine Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Yurt İmkanları arasında yurtlar arası spor faaliyetlerimizle hem sosyalleşmeni hem de beden sağlığını geliştirmeni sağlıyoruz. Bunun dışında yaptığımız geziler, çeşitli kurumlarla anlaşmalı indirim fırsatları ve daha birçok şeyi kurumumuzda bulabilirsin. 

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Yurt İmkanları konusunda sana sunduğumuz bir başka fırsat da konumumuzun merkeziliği. Yüksek tempolu çalışma dönemlerin sırasında yolda vakit kaybetme diye biz yurtlarımızı eğitim aldığın kurumlara ulaşımını en kısa zamanda yapabilmen için belirlediğimiz noktalarda hizmete açtık. 

Bu konuda son olarak Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Yurt İmkanları içinde sana sağladığımız güvenlikli alan ile de öne geçiyoruz. 7/24 çalışan kameralarımız ve güvenlik personelimizle kendini rahat etmen ve huzurla yurtlarımızda konaklaman için çabalıyoruz. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Yurt İmkanları hakkında daha fazlasını öğrenmek için bizi dilediğinde arayabilirsin.

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Yurtları

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Yurtları hakkında aklında daha birçok soru olabilir. Örneğin evcil hayvanını getirebilir misin? Misafir kabul ediyor muyuz? Dışarıdan biri isterse yurtlarımızda konaklayabilir mi? Bu ve bu gibi sorularda Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Yurtları araştırman sırasında cevap bulamayabilirsin. Ancak Yakın Yurtlar içerisindeki yurtlarla ilgili sıkça cevapladığımız birçok soru var. Bu yüzden aklına gelen soruyu çekinmeden sorabilirsin. 

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Yurtları hakkında aklına gelen her tülü soruyu cevaplamaya hazırız. İster telefonla ulaş ister başka yolla. Örneğin mail atmaya karar verirsen Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Yurtları hakkında merak ettiklerine dair bir yazı oluşturup gönderebilir, bizden cevap bekleyebilirsin. Bizlere sorduğun Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Yurtları hakkındaki sorularını kurumumuz adına en kısa cevaplayacağımızı bil.