Sabiha Hanım Öğrenci Yurtları

Gebze Teknik Üniversitesi'ne Yakın Öğrenci Yurtları

Gebze Yerleşkesi

Gebze Yerleşkesi'ne Yakın Öğrenci Yurtları:

Fen Fakültesi
 • Fizik
 • Matematik
 • Moleküler Biyoloji ve Genetik
Mühendislik Fakültesi
 • Bilgisayar Mühendisliği
 • Elektronik Mühendisliği
 • Malzeme Bilimi ve Mühendisliği

Sizi Arayalım

Yurtlarımız hakkında bilgi için formu doldurun, sizi arayalım.

Gebze Teknik Üniversitesi Yurt

Gebze Teknik Üniversitesi Yurt arayışında olalar için kurumumuzun birçok seçeneği var. Sana bu seçenekleri anlatmadan önce biz kimiz ondan bahsedelim. Yakın Yurtlar üniversite öğrencilerinin yakınlarındaki yurtları bulabilmeleri için kurulan bir platformdur, öğrencilerine değer katma amacıyla hareket etmektedir. Yurtlar Milli Eğitim Bakanlığına bağlıdır ve siyasi ve dini herhangi bir kuruluşla ilişkisi yoktur.

Eğitim öğretim dönemi içerisinde 2 defa gerçekleşen Milli Eğitim Bakanlığı denetiminden başarıyla geçen yurtlar, aynı zamanda kurum içi denetime tabidir.

Gebze Teknik Üniversitesi Yurt ve diğer her yurdumuzda dikkat ettiğimiz hususlar var. Kurum içi denetim temizlik, hijyen, düzen, rahatlık, konfor, memnuniyet ve iletişim bu hususlardır.

Gebze Teknik Üniversitesi Yurt İmkanları

Gebze Teknik Üniversitesi Yurt arayışında olan öğrencilerimiz ve aileleri Gebze Teknik Üniversitesi Yurt İmkanları hakkında da bilgi edinmek istiyor. Hem aileler hem öğrenciler karşılarına çıkacak imkanları iyice değerlendirip tercihlerini de buna göre yapmak istiyor. Bu anlamda Gebze Teknik Üniversitesi Yurt İmkanları için Yakın Yurtlar içerisindeki yurtlarımız ile sana neler sağlayabileceğimizi anlatalım. 

Web sitemize girdiğinde hem Gebze Teknik Üniversitesi Yurt İmkanları aramana cevap olacak hem de her yurdumuzda geçerli olan imkanlarımızı göreceksin. Bu imkanları şöyle sıraladık:

 • Yurtlar, konum itibariyle oldukça merkezi konumlardadır.
 • Yurtlarda 24 saat profesyonel güvenlik personeli mevcuttur.
 • Ayrıca yurtların içi ve çevresi 7/24 güvenlik kamerasıyla izlenmektedir.
 • Ortak kullanım alanları haftanın her günü, odalar ise haftada 1 veya 2 kez temizlenmektedir.
 • Tüm şubelerde sınırsız sıcak ve soğuk su hizmeti, kesintisiz internet hizmeti bulunmaktadır.
 • Etüt salonları, dinlenme odaları, televizyon odaları, spor salonları gibi imkanlar da yine öğrencilerin hizmetine sunulmuştur.
 • Odalarda her öğrenci için kıyafet dolabı ve çalışma masası mevcuttur. Oda imkanlarına göre odalarda buzdolabı, televizyon, klima gibi özellikler de bulunuyor.
 • Öğrencilerin topluma faydalı birey olma çabasına destek olmak için çalışır, yine onların kişisel gelişimi için her türlü imkanı sağlamaya çalışır.

Eğer sen de Gebze Teknik Üniversitesi Yurt İmkanları hakkında bilgi edinmek istiyorsan sana bu konuda anlatabileceğimiz ilk imkanlarımız burada saydıklarımız. Ancak daha fazlasının da sağlanması için kurum olarak kurulduğumuz günden beri her gün çalıştığımıza emin olabilirsin. Gebze Teknik Üniversitesi Yurt İmkanları için daha detaylı bilgi için web sitemizde de gezinebilir ve daha fazlasını öğrenebilirsin.

Bunun dışında Gebze Teknik Üniversitesi Yurt arayışında imkanlarla birlikte bizi tanımak istemeni de anlayabiliyoruz. Bunun için kurumumuzu ve kimliğimizi öğrendikten sonra sıkça sorulan sorular içerisinden de aklına gelmeyen ama sana sunabileceklerimize dair ipucu veren soruları inceleyebilirsin. Bununla birlikte yine bizi tanımak için daha önce Gebze Teknik Üniversitesi Yurt hakkında araştırma yapıp bizi tercih öğrencilerimizle de iletişime geçebilirsin. 

Gebze Teknik Üniversitesi Özel Yurt

Gebze Teknik Üniversitesi Yurt aramalarını yaparken Gebze Teknik Üniversitesi Özel Yurt seçeneklerini de gözden geçirebilirsin. Yakın Yurtlar içerisindeki yurtlarımız ile sana bu konuda yardımcı olmayı planlıyoruz. Sana en iyi yurt şartlarını sağlarken bunun daha fazlasını da hedefliyoruz. Seni sadece yurt içerisinde değil dışarısında da düşünüyor ve sana katkıda bulunmak istiyoruz. 

Gebze Teknik Üniversitesi Özel Yurt arayışında karşına çıkacak yurdumuzla kendini hem akademik anlamda hem sosyal hem de kültürel anlamda geliştirebilirsin. Örneğin spor turnuvalarımıza katılabilir veya sosyal sorumluluk projelerimizde bizimle birlikte hareket edebilirsin. Sana bunlar dışında sağlayabileceğimiz daha birçok imkandan yurtlarımızda kaldığın sürece faydalanabilirsin. Bunların tamamından haberdar olabilmek için bizimle iletişime geçip Gebze Teknik Üniversitesi Özel Yurt arayışında olduğunuzu söylemeni tavsiye ediyoruz. İmkanlarımız hakkında bilgi edinmek istediğini söylemen yeterli olacak.

Birçok öğrenci devlet yurtlarının kısıtlı imkanlara sahip olması nedeniyle özel yurtlara bakıyor. Öğrencilerimiz özellikle de sosyal anlamda kendini geliştirememesi üzerine özel yurtları tercih ederek bu eksikliği kapatmayı hedefliyor. Gebze Teknik Üniversitesi Özel Yurt kapsamında özel yurtlar arasında yer alan, uygun fiyata kaliteli hizmet sunan Yakın Yurtlar içerisindeki yurtları tercih edebilirsin. Devlet yurtlarına oranla daha kapsamlı hizmeti sunan kurumumuzda kendini evinde gibi hissedebilir hem de otel konforunda birçok avantajdan istediğin gibi yararlanabilirsin. 

Gebze Teknik Üniversitesi Özel Yurt seçeneklerinden bizi tercih edersen bahsettiğimiz tüm imkanlardan dilediğin kadar yararlanabilirsin. Ayrıca yurt detaylarına ve konumlarına bakarak da tercihinin şekillenmesini sağlayabilirsin. Bunun gibi birçok etkenin fikirlerinin şekillenmesinde etkili olacağını düşünüyoruz. 

Gebze Teknik Üniversitesi Yurt Fiyatları

Gebze Teknik Üniversitesi Yurt Fiyatları ile ilgili Yakın Yurtlar içerisindeki yurtları tercih etmen durumunda bilgi edinebilirsin. Bunun için bizimle iletişime geçerek Gebze Teknik Üniversitesi Yurt Fiyatları hakkında. Bilgi edinmek istediğini belirttiğinde ekip arkadaşlarımız seni mutlaka yönlendirecektir. Biz her zaman kaliteli hizmete uygun fiyata vermek için çalışıyoruz. 

Yurt tercihlerinde önemli bir kriter olan fiyat konusu da ilk sırada değerlendirilen konular arasında oluyor. Daha uygun fiyatlara çok kaliteli alanlarda yurt hayatınızı ve öğrencilik sürecinizi geçirmeniz de Yakın Yurtlar'daki öğrenci yurtları kapsamında mümkün olacak. Hem daha iyi imkanlardan yararlanmak hem de yine kendinizi birçok anlamda geliştirerek kaliteli eğitim sürecini geçirmek amacıyla tercih edeceğiniz Yakın Yurtlar içerisindeki yurtlardan her anlamda katkı alabileceksiniz.

Gebze Teknik Üniversitesi Yurt Fiyatları seçtiğin yurda ve imkanlarına göre değişiklik gösterebilir. Bunun için hangi yurdumuzda ve hangi odamızda kalmak istediğini seçip ek olarak da özel isteklerini iletebilirsin. Biz de böylece seninle birlikte bir hesap yapıp sana en uygun fiyatı sunabiliriz.

Son olarak Gebze Teknik Üniversitesi Yurt Fiyatları dahilinde soracağın her türlü soru için bizleri arayabilirsin. Seni ve aileni bilgilendirip birlikte plan yapabilmek için çalışmalara en kısa zamanda başlayabiliriz. Gebze Teknik Üniversitesi Yurt seçenekleri hakkında da daha detaylı konuşarak planımızı daha kapsamlı hale getirebiliriz. 

Gebze Teknik Üniversitesi Yakın Yurtlar

Gebze Teknik Üniversitesi Yurt Fiyatları aramasından sonra öğrencilerimizin merak ettiği konulardan biri Gebze Teknik Üniversitesi Yakın Yurtlar konusu oluyor. Bizim de sana bu konuda yardımcı olabileceğimiz birçok yurdumuz mevcut. Eğer Gebze Teknik Üniversitesi Yakın Yurtlar senin için önemli bir kıstasa cevap ise nasıl yardımcı olabileceğimizi anlatalım. 

Öncelikle hangi yerleşkemizin sana uygun olduğunu söyleyerek başlayalım. Eğer Gebze Teknik Üniversitesi Yakın Yurtlar aramanda Yakın Yurtlar içerisindeki seçenekleri düşünüyorsan seçeneklerin şunlar: Maltepe Erkek Şubesi, Maltepe Kız Şubesi, Üsküdar Kız Kampüsü, Beşiktaş Erkek Şubesi, Beyoğlu Erkek Şubesi, Fatih Kıztaşı Kız Şubesi, Haseki Erkek Şubesi, Fatih Vatan Erkek Şubesi, Çapa Kız Şubesi, Şişli Erkek Şubesi. 

Gebze ile İstanbul arasında yer alan ve ülkemizin de önemli üniversiteleri arasında yer alan Gebze Teknik Üniversitesi Yurt bakımından oldukça avantajlı noktada. Dolayısıyla Gebze Teknik Üniversitesi Yakın Yurtlar konusunda da aradığını bulmakta zorluk çekmeyeceksin. Merkezi bölgelerde bulunan yurtlarımız sayesinde ulaşım konusunda çok büyük rahatlık sağlıyoruz. Sende bizi seçtiğinde bu rahatlığın farkına varacak ve konforunu dilediğince süreceksin.

Gebze Teknik Üniversitesi Yurt olanakları, fiyatları ayrıca Gebze Teknik Üniversitesi Yakın Yurtlar hakkında daha fazla bilgi için bize ulaş. Yardımcı olabileceğimiz her konuda sana destek sağlayalım. Gebze Teknik Üniversitesi Yurt aramanda bir diğer tavsiyemiz de bizi tanıma aşamanda daha birçok üniversitemiz ile sunduğumuz yurtları da incelemen olacak.